JITKA DUBSKÁ

  • Jitka Dubská
  • 792302652
  • jitka.dubska@openreality.cz

Jmenuji se Jitka Dubská a již několik let působím na realitním trhu  na pozici realitní makléřka. Mám za sebou  desítky zrealizovaných obchodů, spoustu spokojených klientů a hezký  pocit z dobře odvedené práce.

Ve spolupráci s Openreality- realitní kancelář s. r. o.  vám můžu zajistit nejen rychlý a bezstarostný průběh prodeje vaší nemovitosti, ale i profesionální a lidský přístup ke každému z vás.  Díky společnosti Openreality vám garantuji špičkový právní dohled, finanční poradenství a individuální přístup ke klientovi.

Pokud máte v úmyslu koupit, prodat či pronajmout svoji nemovitost, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu pro vás.

Zabývám se prodejem a pronájmem nemovitostí především v lokalitě Jižní Morava, zejména Brno- venkov- jih, Břeclavsko a Znojemsko. Např. Pohořelice, Cvrčovice, Vlasatice, Přibice, Troskotovice, Dolní Kounice, Sobotovice, Syrovice, Unkovice, Hrušovany u Brna, Rajhrad, Rajhradice, Nosislav, Židlochovice, Velké Němčice, Vranovice, Pasohlávky, Dolní Věstonice, Miroslav, Šumice, Bohutice, Moravský Krumlov, Drnholec, Novosedly, Hrušovany nad Jevišovkou, Dobré Pole, Bavory a další. Nemám problém přijet i do jiných lokalit, pokud to klient bude potřebovat.

Zabývám se prodejem a pronájmem především bytů, domů, pozemků i komerčních nemovitostí. Vypracuji pro vás ocenění nemovitostí pro notáře k dědickému řízení.

Hana Bedravová:

“V Pohořelicích jsme prodávali dům a do kontaktu s Openreality jsme přišli díky kupujícímu. S RK a hlavně s paní Dubskou jsme byli velmi spokojeni, pomohla nám překonat i potíže s problematickou spolumajitelkou a hlavně díky její nezměrné trpělivosti a profesionalitě jsme prodej dotáhli do zdárného konce. RK mohu vřele doporučit ostatním zájemcům.”

Tamara Pohanková:

“S prací této realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená. Líbil se mi profesionální a lidský přístup paní Dubské. Vždy ochotně poradila a zodpověděla všechny mé dotazy ohledně prodeje nemovitosti. Tuto realitní kancelář můžu jen doporučit!!!! ”

Petr Hejl

“Jednání RK OPENREALITY a konkrétně paní makléřky Dubské hodnotím z pozice prodávajícího (šlo o prodej bytu v menším městě) jako perfektní, zcela profesionální a lidsky přitom i velmi laskavé. Velmi příjemně jsem byl překvapen i vysokou kvalitou a právní erudicí spolupracujícího advokáta při návrhu a podpisu smluvních dokumentů. Pro mne č. 1 mezi brněnskými realitkami !!! ”

Vrána Milan:

“Prostřednictvím paní Dubské jsme koupily byt a následně prodaly velmi specifickou nemovitost. Spolupráci hodnotím velice kladně, profesionální jednání a osobní přístup ke klientovy(během obou transakcí se stala bezmála členem naší rodiny vtom nejlepším smyslu slova ). Paní Dubské náleží jen výborné hodnocení. ”

Machálková Jitka:

“S realitní kanceláří Open Reality jsme byli nadmíru spokojeni. Je to velmi solventní a spolehlivá realitní kancelář, která má dobrý přehled o vývoji trhu s nemovitostmi v oblasti Brno - venkov, kde jsme prodávali nemovitost. Naše očekávání  ohledně doby prodeje a ceny byly velmi realisticky nastaveny a nemovitost prodána k naší spokojenosti. Uvítali jsme, že po prodeji nemovitosti se postarali o všechny formality včetně jednání s úřady (katastr, převod energií, vody apod).

Komunikace s paní Dubskou, naší realitní makléřkou byla velmi příjemná a přátelská. Paní Dubská má výbornou znalost trhu s nemovitostmi, přehled o cenách,  možných kupcích, profesionální přístup, otevřenou a přímou komunikaci, díky níž nedocházelo k nedorozuměním. Je vstřícná, flexibilní, spolehlivá a zodpovědná, splnila vše na čem jsme se dohodli, proaktivně nás informovala o průběhu každé schůzky.

V případě, že bychom v této lokalitě, potřebovali prodat nebo koupit nemovitost,neváhali bychom a opět kontaktovali realitní kancelář Open reality, kterou můžu jen doporučit. Machálková Jitka ”

Jsem řádně pojištěna. Pojištění profesní odpovědnosti realitních zprostředkovatelů. Číslo smlouvy: 6902001748

HODNOCENÍ & NAŠI PARTNEŘI

Co říkají moji klienti ...

“S prací této realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená.Líbil se mi profesionální a lidský přístup paní Dubské.Vždy ochotně poradila a zodpověděla všechny mé dotazy ohledně prodeje nemovitosti.Tuto realitní kancelář můžu jen doporučit!!!!"

Tamara Pohanková

Klient

Stanislava Pokorná

Klient dne 24.4.2020
“Profesionální přístup, rychlé vyřízení bezvadná domluva. Doporučuji paní Dubskou na 100% Vše proběhlo hladce takřka bez mé asistence a bez starostí. Jako bonus lidské chování. Mockrát děkuji za vše. S.”
“Jednání RK OPENREALITY a konkrétně paní makléřky Dubské hodnotím z pozice prodávajícího (šlo o prodej bytu v menším městě) jako perfektní, zcela profesionální a lidsky přitom i velmi laskavé. Velmi příjemně jsem byl překvapen i vysokou kvalitou a právní erudicí spolupracujícího advokáta při návrhu a podpisu smluvních dokumentů. Pro mne č. 1 mezi brněnskými realitkami !!! "

Petr Hejl

Klient
PARTNEŘI
TOP