PATRIK DUBSKÝ

  • Patrik Dubský
  • patrik.dubsky@openreality.cz

Jmenuji se Patrik Dubský a již několik let působím na realitním trhu  na pozici realitní makléř. Mám za sebou  desítky zrealizovaných obchodů, spoustu spokojených klientů a hezký  pocit z dobře odvedené práce.

Ve spolupráci s Openreality- realitní kancelář s. r. o.  Vám můžu zajistit nejen rychlý a bezstarostný průběh prodeje vaší nemovitosti, ale i profesionální a lidský přístup ke každému z vás.  Díky společnosti Openreality vám garantuji špičkový právní dohled, finanční poradenství a individuální přístup ke klientovi.

Pokud máte v úmyslu koupit, prodat či pronajmout svoji nemovitost, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu pro Vás.

Zabývám se prodejem a pronájmem nemovitostí především v lokalitě Jižní Morava, zejména Brno- venkov- jih, Břeclavsko a Znojemsko. Např. Pohořelice, Cvrčovice, Vlasatice, Přibice, Troskotovice, Dolní Kounice, Sobotovice, Syrovice, Unkovice, Hrušovany u Brna, Rajhrad, Rajhradice, Nosislav, Židlochovice, Velké Němčice, Vranovice, Pasohlávky, Dolní Věstonice, Miroslav, Šumice, Bohutice, Moravský Krumlov, Drnholec, Novosedly, Hrušovany nad Jevišovkou, Dobré Pole, Bavory a další. Nemám problém přijet i do jiných lokalit, pokud to klient bude potřebovat.

Zabývám se prodejem a pronájmem především bytů, domů, pozemků i komerčních nemovitostí. Vypracuji pro Vás ocenění nemovitostí pro notáře k dědickému řízení.

Hana Bedravová:

“V Pohořelicích jsme prodávali dům a do kontaktu s Openreality jsme přišli díky kupujícímu. S RK a hlavně s panem Dubským jsme byli velmi spokojeni, pomohl nám překonat i potíže s problematickou spolumajitelkou a hlavně díky jeho nezměrné trpělivosti a profesionalitě jsme prodej dotáhli do zdárného konce. RK mohu vřele doporučit ostatním zájemcům.”

Tamara Pohanková:

“S prací této realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená. Líbil se mi profesionální a lidský přístup pana Dubského. Vždy ochotně poradil a zodpověděl všechny mé dotazy ohledně prodeje nemovitosti. Tuto realitní kancelář můžu jen doporučit!!!! ”

Petr Hejl

“Jednání RK OPENREALITY a konkrétně pana makléře Dubského hodnotím z pozice prodávajícího (šlo o prodej bytu v menším městě) jako perfektní, zcela profesionální a lidsky přitom i velmi laskavé. Velmi příjemně jsem byl překvapen i vysokou kvalitou a právní erudicí spolupracujícího advokáta při návrhu a podpisu smluvních dokumentů. Pro mne č. 1 mezi brněnskými realitkami !!! ”

Vrána Milan:

“Prostřednictvím pana Dubského jsme koupily byt a následně prodaly velmi specifickou nemovitost. Spolupráci hodnotím velice kladně, profesionální jednání a osobní přístup ke klientovy (během obou transakcí se stal bezmála členem naší rodiny vtom nejlepším smyslu slova ). Panu Dubskému náleží jen výborné hodnocení. ”

Machálková Jitka:

“S realitní kanceláří Open Reality jsme byli nadmíru spokojeni. Je to velmi solventní a spolehlivá realitní kancelář, která má dobrý přehled o vývoji trhu s nemovitostmi v oblasti Brno - venkov, kde jsme prodávali nemovitost. Naše očekávání  ohledně doby prodeje a ceny byly velmi realisticky nastaveny a nemovitost prodána k naší spokojenosti. Uvítali jsme, že po prodeji nemovitosti se postarali o všechny formality včetně jednání s úřady (katastr, převod energií, vody apod).

Komunikace s panem Dubským, naším realitním makléřem, byla velmi příjemná a přátelská. Pan Dubský má výbornou znalost trhu s nemovitostmi, přehled o cenách,  možných kupcích, profesionální přístup, otevřenou a přímou komunikaci, díky níž nedocházelo k nedorozuměním. Je vstřícný, flexibilní, spolehlivý a zodpovědný, splnil vše na čem jsme se dohodli, proaktivně nás informoval o průběhu každé schůzky.

V případě, že bychom v této lokalitě, potřebovali prodat nebo koupit nemovitost,neváhali bychom a opět kontaktovali realitní kancelář Open reality, kterou můžu jen doporučit. Machálková Jitka ”

TOP