Svět realit byl pro mne vždy velmi lákavý a proto,  když jsem získala možnost pracovat pod křídly společnosti OPENREALITY, neváhala jsem. Pracuji zde čtvrtým  rokem a za tu dobu se mi podařilo zprostředkovat prodej mnoha nemovitostí. Našla jsem výborné zázemí a  podporu ze strany vedení společnosti, která má základy postavené na principu profesionality,  důvěry a slušnosti . Ráda komunikuji s lidmi a při všech transakcích je pro mne zákazník absolutní prioritou. Je skvělé, pokud se práce stane zároveň koníčkem, protože ji mohu vykonávat s plným nasazením. Řada spokojených klientů mi dokazuje, že lidský přístup, profesionalita a snaha pomoci je tím nejlepším základem pro dobrý obchod.
A proč se obrátit zrovna na mě? Zaručuji Vám individuální přístup, rychlé prodání Vaší nemovitosti a hladký průběh celého obchodu.

Ráda Vám pomůžu se zprostředkováním koupě či prodeje v těchto lokalitách:
Okres Brno - Venkov, Brno - Město, Znojmo, Břeclav. ale i vzdálenější lokality pro mne nejsou překážkou.

Specializuji se na prodej, pronájem a nákup nemovitostí.
Jsem tu pro Vás v případě, že jste se rozhodli nebo jen uvažujete nad prodejem nebo pronájmem své nemovitosti, pokud sháníte nemovitost ale i pokud máte těžké období a nevíte si rady s dluhy, které Vaši nemovitost ohrožují. Pomůžu Vám i s oceněním majetku k vyřízení dědictví.

HODNOCENÍ

Co o mě píšou klienti...

Prostřednictvím slečny Renaty Vančatové a společnosti Openreality jsem nechal ocenit mé nemovitosti. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších komplikací, komunikace byla perfektní a zvlášť musím vyzdvihnout ochotu a profesionální přístup slečny Vančatové. Tímto bych chtěl poděkovat nejen jí ale i společnosti Openreality.

petr M

S přístupem slečny Renaty Vančatové jsme byli maximálně spokojeni, můžeme jen doporučit. Pokud bychom v budoucnu potřebovali řešit oblast realit, nyní už víme s kým.

martin.kuhnl

.........připravujeme

Klient 3

Kde pracuji ?

Znojemská 500, 691 23 Pohořelice

Renata Vančatová

Mapa

TOP